.

.

New
8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Maple Leaf Шарм Приврзоци 17x13mm (B14449)

8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Maple Leaf Шарм Приврзоци 17x13mm (B14449)

DEN 109.00
DEN 128.64

Стока
Достапно.

Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .6 mm Дебелина : 3.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .4 mm или 1mm = 0. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B14449
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти