.

.

New
Година Позлатен Сребрен Накит Pendant Капка Срцето Жените Суспензија Мода Приврзоци Австриската Кристал Циркон Rhinestones Гроздобер N436

Година Позлатен Сребрен Накит Pendant Капка Срцето Жените Суспензија Мода Приврзоци Австриската Кристал Циркон Rhinestones

DEN 270.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


2016 Година Позлатен Сребрен Накит Pendant Капка Срцето Жените Суспензија Мода Приврзоци Австриската Кристал Циркон Rhinestones Гроздобер N436
2016 Година Позлатен Сребрен Накит Pendant Капка Срцето Жените Суспензија Мода Приврзоци Австриската Кристал Циркон Rhinestones Гроздобер N436
2016 Година Позлатен Сребрен Накит Pendant Капка Срцето Жените Суспензија Мода Приврзоци Австриската Кристал Циркон Rhinestones Гроздобер N436

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Број На Модел На:
Сребрена капка Вода pendant
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Сребрена капка Вода pendant:
Fahion pendant 2016 година
гроздобер накит:
суспензија
Пакување:
секој спакувани во една opp вреќа и organza торба
време на испорака:
во рок од 7 дена по плаќање
Потекло:
Кина Копното
Материјал:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти