.

.

New
Сина Dragonfly Дизајн трговија на Големо & Мало Син Оган Опал Сребро печат Ѓердан Приврзоци Мода накит OP494A

Сина Dragonfly Дизајн трговија на Големо & Мало Син Оган Опал Сребро печат Ѓердан Приврзоци Мода накит OP494A

DEN 311.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Направи на раскрсницата на хартија. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
Чекор 2 .
Чекор 1 .
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
Чекор 3 .Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OP494A
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Метали Тип:
сребро pleated
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Мин. цел:
1 buc
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Pendant тежина:
2.63 g
Pendant Големина:
27X27mm
Свеж

Избор на клиенти