.

.

New
Трговија на големо и Мало Симпатична дизајн Кристално Сино Оган Опал печат Сребро Ѓердани Приврзоци Мода накит OP387A

Трговија на големо и Мало Симпатична дизајн Кристално Сино Оган Опал печат Сребро Ѓердани Приврзоци Мода накит OP387A

DEN 311.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Направи на раскрсницата на хартија. Три Животната Средина Позлатен
5. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
Чекор 3 .
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OP387A
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
Аметист
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant тежина:
3.07 g
Поставување Тип:
Prong поставување
Мин. цел:
1 buc
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти