.

.

New
Подарок за жените трговија на Големо и Мало Слива цвет Розова Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP262A

Подарок за жените трговија на Големо и Мало Слива цвет Розова Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP262A

DEN 319.00
DEN 403.68

Стока
Достапно.

Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
Само prong поставување со рака!
1.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Три Животната Средина Позлатен
5. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Чекор 2 .
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
OP262A
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
сребро позлатен
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant тежина:
5.06 g
Pendant Големина:
19x24mm
Мин. цел:
1 buc
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти