.

.

New
Hotselling Специјален дизајн трговија на Големо и Мало Син Оган Опал Печат Сребро мода накит Дами Ѓердан Приврзоци OP562

Hotselling Специјален дизајн трговија на Големо и Мало Син Оган Опал Печат Сребро мода накит Дами Ѓердан Приврзоци OP562

DEN 319.00
DEN 393.60

Стока
Достапно.


Чекор 2 . ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Три Животната Средина Позлатен
5.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Само prong поставување со рака!
1.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Направи на раскрсницата на хартија. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Број На Модел На:
OP562
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
сребро позлатен
Pendant Големина:
17x28mm
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
топаз
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925,печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Мин. цел:
1 buc
Pendant тежина:
4.34 g
Свеж

Избор на клиенти