.

.

New
8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Пердув Шарм Приврзоци 30x9mm (B14433)

8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Пердув Шарм Приврзоци 30x9mm (B14433)

DEN 119.00
DEN 139.68

Стока
Достапно.

9 mm Дебелина : 2.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B14433
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти