.

.

New
Бесплатен Превозот Симпатична Делфин дизајн Син Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци за жените Мода накит OP484A

Бесплатен Превозот Симпатична Делфин дизајн Син Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци за жените Мода накит OP484A

DEN 307.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

Мерење на должина,тогаш се circomference.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.
Само prong поставување со рака!
1. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Три Животната Средина Позлатен
5. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayowei
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
OP484A
Pendant тежина:
5.97 g
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Мин. цел:
1 buc
Pendant Големина:
18x32mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти