.

.

New
нови дојде Неверојатни Рак Син Оган Опал Сребро печат Ѓердан Приврзоци за жените Мода накит OP454A

нови дојде Неверојатни Рак Син Оган Опал Сребро печат Ѓердан Приврзоци за жените Мода накит OP454A

DEN 303.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.54 /пар
Бесплатен превозот на Големо & Мало Син Оган Опал 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Мода Накит Роденденски подарок OE024 A US$ 8.41 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Жените Син оган Опал Аметист Мода накит 925 Сребрен Ѓердани Приврзоци OP293 US$ 7.85 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Розово Топаз Син оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци OP228 A US$ 8.99 /парче
Цвет стил hotselling онлајн Бесплатно Брод wordwide Син Оган Опал 925 Сребрени Приврзоци Мода накит OP330 A US$ 8.41 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Пурпурна Кристално Сино оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци OP225 US$ 8.99 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Прекрасна Dragonfly Син оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци OP253 A US$ 8.
Чекор 3 . Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
OP454A
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
сребро позлатен
Pendant Големина:
17x17mm
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Метали Тип:
сребро позлатен
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ракување со времето:
Еден работен ден
Состојба:
Нови
Pendant тежина:
2.1 g
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти