.

.

New
8SEASONS 45PCs Тибетската Сребро Пердув Приврзоци Наоди 9*30мм (B00081)

8SEASONS 45PCs Тибетската Сребро Пердув Приврзоци Наоди 9*30мм (B00081)

DEN 111.00
DEN 130.56

Стока
Достапно.


Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.4 mm
конверзија : 1 инч = 25. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.2 mm Дебелина : 2.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон) Количина ќе добиете 45 на овој објект во листата цена Дел Не.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Бесплатен Превозот! 45 PCs Тибетската Сребро Пердув Приврзоци Наоди 9*30мм Материјал : Цинк метални легури(Олово и никел слободни) Големина Приближно : 9mmx30mm
Дупка големина : 1. B00081 Забелешка.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B00081
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти