.

.

New
Огромен капка вода трговија на Големо & Мало Партија Син Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP472A

Огромен капка вода трговија на Големо & Мало Партија Син Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP472A

DEN 344.00
DEN 424.80

Стока
Достапно.

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Чекор 1 .
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Мерење на должина,тогаш се circomference. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. Три Животната Средина Позлатен
5.
Само prong поставување со рака!
1. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Направи на раскрсницата на хартија. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
OP472A
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Ayowei
Предавање на време:
Еден работен ден
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant Големина:
34x15mm
Pendant тежина:
4g
Мин. цел:
еден компјутери
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти