.

.

New
2018 Класичен Капка Розова Sapphirs Ден на Мајката Присутни 925 Сребрен Pendant 30x17mm

2018 Класичен Капка Розова Sapphirs Ден на Мајката Присутни 925 Сребрен Pendant 30x17mm

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Опис : Pendant Лице Големина : 30x17 мм или 1.2x0.7 инчен скапоцен камен големина : 12x10, 3мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
shecrown

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Свеж

Избор на клиенти