.

.

New
Hutang Природни Аметист Солидна 925 Sterling Silver Бесконечна 88 Pendant Ѓердан За Женска парична Казна Накит 18 синџир

Hutang Природни Аметист Солидна 925 Sterling Silver Бесконечна 88 Pendant Ѓердан За Женска парична Казна Накит 18 синџир

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Природни Аметист Солидна 925 Sterling Silver Бесконечна Pendant Ѓердан За Женска парична Казна Накит 18" синџир Одличен квалитет, Одличен подарок
Метал : Цврсти 925 Sterling Silver
Метал тежина : 3 грама
Скапоцен Камен : Аметист
Поставување : Prong сет
Камења тежина : 0.92-каратно
Крај : Родиум-обложено
Pendant димензија : 12mm широк x 28mm долго
Pendant доаѓа со сребрена кабел синџир 18"
Подарок кутија се вклучени

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Аметист
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HUTANG КАМЕЊА & НАКИТ
Приврзоци Тип:
Solitaire
Certificate Type:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
USP1827
Свеж

Избор на клиенти