.

.

New
10Pcs/Многу,Големи Јасно Кварцен Кристал Хексагонални Точка Pendant Монистра,Суровини и Кристално Pendant Шарм Ѓердани Накит Занает Одлуки

10Pcs/Многу,Големи Јасно Кварцен Кристал Хексагонални Точка Pendant Монистра,Суровини и Кристално Pendant Шарм Ѓердани Накит

DEN 717.00
DEN 762.24

Стока
Достапно.

Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
YF036
Материјал:
природни кристално
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
Јасно
Големина:
12x35mm
quanlity:
5pcs/многу
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти