.

.

New
8SEASONS 40 Компјутери Сребрен Тон на Боја Мачка/Срце Шарм Приврзоци 22x14mm (B04843),

8SEASONS 40 Компјутери Сребрен Тон на Боја Мачка/Срце Шарм Приврзоци 22x14mm (B04843),

DEN 97.00
DEN 114.24

Стока
Достапно.

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Бесплатен Превозот! 40 Компјутери Сребрен Тон Мачка/Срце Шарм Приврзоци 22x14mm Материјал : Цинк метални легури Големина Приближно : 22x14mm
Дупка големина : 2 Дебелина :
конверзија : 1 инч = 25.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. B04843 Забелешка. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .0393 инчен Колор Количина ќе добиете 40 на овој објект во листата цена Дел Не.

Детали

Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B04843
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти