.

.

New
Трговија на големо и Мало Орел Желка Боја Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP466A

Трговија на големо и Мало Орел Желка Боја Оган Опал печат Сребрен Ѓердан Приврзоци Мода накит OP466A

DEN 327.00
DEN 403.68

Стока
Достапно.

85 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Аметист и Син Оган Опал 925 Sterling Silver Мода накит Ѓердан Приврзоци OP233 A US$ 8. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Бесплатен превозот на Големо & Мало Син оган Опал Мода накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци Партија Подароци OP232 A US$ 8.98 /парче
Бесплатен превозот на Мало & трговија на Големо Сино оган Опал 925 фунта сребрен Ѓердан Приврзоци мода накит Партија Роденден OP229 A US$ 8.99 /парче
Дизајнери ! Добри цени Убаво подароци Годишнина ! Убава Сина Оган Опал Мода накит 925 Сребрени Приврзоци OP295 US$ 8.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.51 /парче
Бесплатен превозот на Големо & Мало Пурпурна Оган Опал 925 Sterling Silver Dangle Обетки Fashionl Накит*Опал Накит*OE022 A US$ 8. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
OP466A
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
сребро позлатен
Pendant тежина:
4g
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant Големина:
23x20mm
Мин. цел:
1 buc
Предавање на време:
Еден работен ден
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти