.

.

New
Висок квалитет на природен obsidian камен Црвено pendant нишалото magatama приврзоци Пурпурна јаже чакра pendule суспензија

Висок квалитет на природен obsidian камен Црвено pendant нишалото magatama приврзоци Пурпурна јаже чакра pendule суспензија

DEN 360.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
1
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Бренд Име:
obsidiantm
Свеж

Избор на клиенти