.

.

New
Бесплатен превозот Природни obsidian бог ѕверот ѓердан pendant со јаже

Бесплатен превозот Природни obsidian бог ѕверот ѓердан pendant со јаже

DEN 996.00
DEN 1245.60

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
RongDe Накит
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
888888
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
45*55*11mm
Свеж

Избор на клиенти