.

.

New
ПРИТИСОК СЕНЗОР МАПАТА ОЕМ 39300-22600 МАПАТА СЕНЗОР 1999-2011 за HYU NDAI АКЦЕНТ TUCSON TIBURON за KIA SPORTAGE К-M

ПРИТИСОК СЕНЗОР МАПАТА ОЕМ 39300-22600 МАПАТА СЕНЗОР 1999-2011 за HYU NDAI АКЦЕНТ TUCSON TIBURON за KIA SPORTAGE К-M

DEN 464.64

Стока
Достапно.


За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.

Детали

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
39300-2260039300-22600
линеарна:
39300-2260039300-22600
Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
39300-22600
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
39300-22600
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Чувствителност:
39300-22600
Hysteresis:
39300-22600
Свеж

Избор на клиенти