.

.

New
YAOPEI НЕАКТИВЕН ВОЗДУШНА КОНТРОЛА ВЕНТИЛ За ХОНДА Пилот Одисеја Спогодба Акура TL CL MDX V6 3.0 16022-P8A-A01 16022-P8A-A02 16022-P8A-A03

YAOPEI НЕАКТИВЕН ВОЗДУШНА КОНТРОЛА ВЕНТИЛ За ХОНДА Пилот Одисеја Спогодба Акура TL CL MDX V6 3.0 16022-P8A-A01 16022-P8A-A02

DEN 1541.00
DEN 1856.64

Стока
Достапно.


Гаранција :
1.тоа ќе се врати за нас.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн .ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт . Секој објект е строго се тестираат пред пратката.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.5 16022-P8 A-A01 16022-P8 A-A02 16022-P8 A-A03
Слики од Мирување за Воздушна Контрола Вентил :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
Во ПРАЗЕН ВОЗДУШЕН КОНТРОЛА ВЕНТИЛ За ХОНДА Пилот Одисеја Спогодба Акура TL CL MDX V6 3.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.

Детали

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
ОЕМ број:
16022-P8A-A02
Тип:
Во Празен Воздушен Контрола Вентил
превозот:
100% тестирани пред превозот
Материјал Тип:
Стандард
Гаранција:
12 месеци
Големина:
The same as OEM
Пакување:
Неутрален Пакување
Состојба:
Бренд Нови
Свеж

Избор на клиенти