.

.

New
YAOPEI Вистински Гориво Притисок Сензор Switch За Cumnins ISX QSX 4921499

YAOPEI Вистински Гориво Притисок Сензор Switch За Cumnins ISX QSX 4921499

DEN 756.00
DEN 911.04

Стока
Достапно.

05 кг/pc
MOQ
1piece
Време На Испорака
Во рок од 3-7 Дена по приемот на вашата исплата
Плаќање
Како Клиенти Барања
Цена
Ист Квалитет, ние сме сигурни дека нашата цена е повеќе конкурентен
Слики на Гориво Железнички Притисок Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1. Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.
Опис На Производот :
Име На Модел
Вистински Гориво Притисок Сензор Switch За Cumnins ISX QSX 4921499
ОЕМ НЕ
4921499
Местото на Оригиналот
Кина
Тип
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Големина
Како Оригиналниот
Квалитет
100% Тестирано
Материјал Тип
Стандард
Тежина
0.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт . ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !
.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел.

Детали

Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
ОЕМ:
4921499
Тип:
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти