.

.

New
Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За РЕНО AVANTIME CLIO ESPACE ЛАГУНА МОДУС TRAFIC TWINGOfor NISSAN PRIMASTAR

Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За РЕНО AVANTIME CLIO ESPACE ЛАГУНА МОДУС TRAFIC TWINGOfor NISSAN PRIMASTAR

DEN 384.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


оригиналниот Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За РЕНО AVANTIME За CLIO ESPACE ЛАГУНА МОДУС TRAFIC TWINGO за NISSAN PRIMASTAR
оем 8200155613 22365-00 QAA 82001-55613 22365-BN701
0261230284 0261230049 0281002844 0281002552
46811235 55219294 55206796 0003121 V00200000 3121 V003000000
18590-84 E51-000 18590-84 E50-000 18590-86 J00-000
BS519 J559 AA 1721462 9 S519 J559 AA 1539497
93177414 9 109 593 93 194 115 93190052 55219294
0 261 230 284 0 261 230 049 0 281 002 510 0 281 002 844 0 281 002 552 10.3055 009 400-111 AMM19733 46811235 552 0679 6 55219294 46811235 55219294 55206796 55219294 55206796 46811235 BS519 J559 AA 1 721 462 9 S519 J559 AA 1 539 497 93177414 9 109 593 93 194 115 93190052 55219294 22365-00 QAA 82001-55613 22365-BN701 47 09 264 1 235 258 12 35 083 44 01 593 93190052 62 35 631 82 00 155 613 0003121 V00200000 0003121 V00300000 3121 V003000000 18590-84 E51-000 18590-84 E50-000 18590-86 J00-000 18590 M86 J00 18590 N86 J00
гаранција за квалитет 1year !
тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !
квалитет на делови !
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009

Детали

Резолуција:
МАПАТА Сензор
Мерен Опсег:
МАПАТА Сензор
Повторливост:
МАПАТА Сензор
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
линеарна:
МАПАТА Сензор
Бренд Име:
GZKAIMIN
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
МАПАТА Сензор МАПАТА Сензор
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
МАПАТА Сензор
Стил:
Capacitance Тип
Свеж

Избор на клиенти