.

.

New
Harbll Висок Квалитет Вистински 33136-TA0-003/33136 TA0 003/33136TA0003 Светлата Ниво Сензор За Хонда Спогодба/SPIRIOR 2010-2012 година

Harbll Висок Квалитет Вистински 33136-TA0-003/33136 TA0 003/33136TA0003 Светлата Ниво Сензор За Хонда Спогодба/SPIRIOR 2010-2012

DEN 1771.00
DEN 1967.52

Стока
Достапно.


За Хонда Спогодба 2008-2013 За Хонда SPIRIOR 20102012

Детали

линеарна:
исто оригиналниот
Чувствителност:
исто оригиналниот
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
исто оригиналниот
Повторливост:
исто оригиналниот
Резолуција:
исто оригиналниот
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
HARBLL
Мерен Опсег:
исто оригиналниот
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Пренос Притисок Сензор
Автомобил Производител:
За Хонда Спогодба 2008-2013 За Хонда SPIRIOR 2010-2012 година
Објектот:
Светлата ниво сензор
Merterial:
најдобар квалитет
Осветленост Дел Број:
33136-TA0-003/33136 TA0 003/33136TA0003
Поставување на Возило:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти