.

.

New
GORST 20 ПАРЧЕ Нови Гориво Заеднички Железнички Притисок Сензор За Бенц W210 W211 S210 W463 W163 W220 0281002942 0281002700

GORST 20 ПАРЧЕ Нови Гориво Заеднички Железнички Притисок Сензор За Бенц W210 W211 S210 W463 W163 W220 0281002942 0281002700

DEN 24538.00
DEN 34560.00

Стока
Достапно.


Се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки. Мора да ги исполнуваат следниве услови: 1.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас(бројот ќе се појави и било каде во дел.)

Детали

Повторливост:
50000000
линеарна:
0.5%
Бренд Име:
GORST
Hysteresis:
0.5%
Тип На Сензор:
Холцер
Резолуција:
0.1
Мерен Опсег:
0-200
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Чувствителност:
200mV/mm
Стил:
Capacitance Тип
OE:
0281002942
OE2:
0281002700
Свеж

Избор на клиенти