.

.

New
Нивото на маслото Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Bettle Бора Lupo Поло Sharan Touareg Touran Транспортерот T4 T5 Seat Ibiza Леон 1J0907660C

Нивото на маслото Сензор За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Bettle Бора Lupo Поло Sharan Touareg Touran Транспортерот T4 T5 Seat Ibiza

DEN 578.00
DEN 642.24

Стока
Достапно.

4 Бензин За Seat Alhambra од 2000 до 2010 година, 1.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .0 За Транспортерот T4 од 1999 до 2005 година, 1.6 FSi За Ауди А3 S3 од 1999 до 2008 година, 1.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.2 Quattro За Audi TT од 1999 до 2006 година, 1.2 За Audi A8 S8 од 1999 до 2005 година, 3.9 TDi За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan од 2000 до 2009 година, 1.0 За Седиште Arosa од 1997 до 2004 година, 1.
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.9 TDi За Седиште Толедо од 1999 до 2006 година, 1.9 TDi За Seat Ibiza од 2000 до 2006 година, 1.0 За Транспортерот T5 од 1999 до 2005 година, 1.Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 1 J0907660 C 3 Pin сензор - вклучува нафта печат 24 месеци гаранција способен да : За Ауди 1.9 TDi *ве молиме проверете ја вашата стариот дел пред купување или испратете ни ја вашата регистрација на возила **нема да се вклопи во 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg од 2003 до 2008 година, 3. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.6 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat од 1997 до 2011 година, 1.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Бора од 1999 до 2005 година, 1.0 FSi За Audi A4 S4 од 1998 до 2008 година, 1.9 TDi За "Шкода" Врвен од 2000 до 2008 година, 1.Една година Гаранција
2.0 За "Шкода" Roomster од 2006 до 2011 година, 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.

Детали

Резолуција:
1J0 907 660 C
линеарна:
1J0907660B
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
1j0 907 б 660
Тип На Сензор:
Холцер
Мерен Опсег:
1J0907660C
Повторливост:
1J0 907 660B
Бренд Име:
ZCAUTO
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Чувствителност:
1J0 907 660C
Свеж

Избор на клиенти