.

.

New
Висок квалитет на Авто делови притисок на маслото сензор За Тојота ОЕМ 89637-63010

Висок квалитет на Авто делови притисок на маслото сензор За Тојота ОЕМ 89637-63010

DEN 768.00

Стока
Достапно.

24 часа да ви служи.
Контактирајте со нас
Било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно. Исто така, стр закуп потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите.
Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека.
Висок квалитет на Авто делови притисок на маслото сензор За Тојота ОЕМ 89637-63010
Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение. Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака
Се врати и гаранција
100% Гаранција За Квалитет, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост.

Детали

линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
ОЕМ Бр.:
89637-63010
Гаранција:
1 година
автомобил се направи:
За Хонда
Свеж

Избор на клиенти