.

.

New
Притисок МАПАТА Сензор За Hyundai Возвишеност H-1 Автопат IX55 Santa Fe Sonata Terracan XG KIA Sorento Sportage Opirus 39300-38200

Притисок МАПАТА Сензор За Hyundai Возвишеност H-1 Автопат IX55 Santa Fe Sonata Terracan XG KIA Sorento Sportage Opirus 39300-38200

DEN 185.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.

Состојба : Висок Квалитет , Бренд-нови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 3 дел Број : 39300-38200 , 39300-38100 SU4981 , 5 S2469 , AS197 721586 103118 ,15125 , 550766 , 1580656 77911694 , 2 MS45 , EC7012 , PS10073 Една година Гаранција способен да : За Hyundai Equus/Стогодишнина 3.5 јас V6 4 WD 2001/12-2006/12 3497 кзм, 143 KW, 194 ГЛАСАЧКО место За Hyundai XG XG 30 1998/12-2005/12 2972 кзм, 138 KW, 188 ГЛАСАЧКО место За Hyundai XG XG 350 2002/10-2005/12 3497 кзм, 145 KW, 197 ГЛАСАЧКО место За KIA Cadenza 2.5 2002/07-2015/12 3497 кзм, 143 KW, 194 ГЛАСАЧКО место За KIA Карневал/Големиот Карневал III VQ 2.8 V6 2011/01-2015/12 3778 кзм, 194 KW, 264 ГЛАСАЧКО место За Hyundai IX55 3.5 2003/09-2015/12 3497 кзм, 149 KW, 203 ГЛАСАЧКО место За KIA Opirus GH 3.7 2005/11-2015/12 2656 кзм, 138 KW, 188 ГЛАСАЧКО место За KIA Opirus GH 3.7 4x4 2006/03-2015/12 2657 кзм, 125 KW, 170 КС За Hyundai Santa Fe II CM 2.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
.5 1999/10-2009/03 3497 кзм, 155 KW, 211 ПС За Hyundai Возвишеност TG 2.3 2005/04-2015/12 3342 кзм, 173 KW, 235 ГЛАСАЧКО место За Hyundai H-1/Starex 2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3 V6 2006/12-2015/12 3297 кзм, 177 KW, 241 ГЛАСАЧКО место За KIA Sorento јас JC од 3,5 V6 2002/08-2015/12 3497 кзм, 143 KW, 194 ГЛАСАЧКО место За KIA Sportage JE_ 2.7 V6 24 V 2000/03-2015/12 2656 кзм, 125 KW, 170 КС За Hyundai IX55 3.7 2005/10-2006/03 2656 кзм, 139 KW, 189 PS За Hyundai Santa Fe јас СМ 2.7 2010/01-2015/12 2656 кзм, 147 KW, 200 ГЛАСАЧКО место За KIA Карневал II GQ 3.8 V6 4 WD 2011/01-2015/12 3778 кзм, 194 KW, 264 ГЛАСАЧКО место За Hyundai Santa Fe јас СМ 16 V 2.4 16 V 4x4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место За Hyundai Santa Fe јас СМ 2.7 V6 2006/06-2015/12 2656 кзм, 139 KW, 189 PS За KIA Magentis MG 2.4 2001/02-2006/03 2351 кзм, 100 KW, 136 КС За Hyundai Santa Fe јас СМ 2.

Детали

Hysteresis:
103118 ,15125 ,550766 , 1580656
Мерен Опсег:
39300-38200 ,SU4981 ,5S2469 ,AS197
Повторливост:
39300-38100 ,77911694, 2MS45, EC7012
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Чувствителност:
3930038200
Резолуција:
3930038100
Бренд Име:
ICIFAUTO
Стил:
Varistor Тип
линеарна:
721586, PS10073
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Свеж

Избор на клиенти