.

.

New
YAOPEI Бесплатен Превозот! НОВА Значајна За Ford S-Max 2.0 l Еко Зголеми Гориво Притисок Сензор AG9E-9F972-АА AG9E9F972AA

YAOPEI Бесплатен Превозот! НОВА Значајна За Ford S-Max 2.0 l Еко Зголеми Гориво Притисок Сензор AG9E-9F972-АА AG9E9F972AA

DEN 2876.00
DEN 3230.88

Стока
Достапно.


Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID.0 l Еко Зголеми Гориво Притисок Сензор AG9 E-9 F972-АА AG9 E9 F972 AA Компатибилен Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : AG9 E9 F972 AA
Производот Се Покаже
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време

Се Врати И Повратни Информации
. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Се надевам дека ќе може да се разбере.

Детали

Бренд Име:
YAOPEI
Резолуција:
AG9E9F972AA
линеарна:
AG9E9F972AA
Повторливост:
AG9E9F972AA
Мерен Опсег:
AG9E9F972AA
Чувствителност:
AG9E9F972AA
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Стил:
Capacitance Тип
Hysteresis:
AG9E9F972AA
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
AG9E9F972AA
Производителот Дел Број:
AG9E9F972AA
Состојба:
Нови
Тип:
Гориво Железнички Висок Притисок Сензор
OE БР.:
AG9E9F972AA
Fitment:
За Ford S-Max 2.0 l Еко
Гаранција:
12 месец
испорака:
7 дена
Фабриката Нема:
AG9E9F972AA
Свеж

Избор на клиенти