.

.

New
Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За A3 A4 A6 TT SEAT IBIZA ALTEAfor ШКОДА FABIA OCTAVIA 2.0 TDI 076906051A 076 906 051 A =

Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За A3 A4 A6 TT SEAT IBIZA ALTEAfor ШКОДА FABIA OCTAVIA 2.0 TDI 076906051A 076 906 051 A =

DEN 438.72

Стока
Достапно.

0 TDI 2005/10-2010/10 1968 кзм, 103 KW, 140 КС одговара.0 TDI 076906051 A 076 906 051 НА
заменете број : 03 G906051 A 03 G 906 051 A 076906051 A 076 906 051 A
076906051 C 076 906 051 C 0281002710 0 281 002 710
за за Ауди "ФОЛКСВАГЕН" Седиште, "Шкода" 03 G906051 A 076906051 A
одговара за Ауди А3 8 P1 1.9 TDI 2004/04-2016/12 1896 кзм, 77 KW, 105 PS одговара за Seat Altea 5 P1 2.0 TDI 2004/11-2008/06 1968 кзм, 103 KW, 140 КС одговара за Audi A4 8 EC, B7 2.0 TDI 16 V 2004/11-2008/06 1968 кзм 103 KW, 140 КС одговара за Audi A4 8 EC, B7 2.0 TDI quattro 2003/08-2010/07 2967 кзм, 171 KW, 233 PS одговара за Audi A8 4 E_ 3.7 TDI 2005/11-2008/03 2698 кзм, 120 KW, 163 КС одговара за Audi A4 Avant 8 ED, B7 2.9 TDI 2008/03-2010/06 1896 кзм, 77 KW, 105 PS одговара за Seat Ibiza V Sportcoupe 6 J1 1.0 TDI 2006/03-2012/08 1968 кзм, 125 KW, 170 КС одговара за Ауди А3 8 P1 2.9 TDI 2003/05-2010/05 1896 кзм, 77 KW, 105 PS одговара за Ауди А3 8 P1 2.4 TDI 2008/07-2010/06 1422 кзм, 59 KW, 80 PS одговара за Seat Ibiza V Sportcoupe 6 J1 1.0 TDI 2005/06-2008/10 1968 кзм, 103 KW, 140 КС одговара за Audi A8 4 E_ 3.0 TDI 2003/05-2012/08 1968 кзм, 100 KW, 136 КС одговара за Ауди А3 8 P1 2.0 TDI 2006/06-2008/06 1968 кзм, 125 KW, 170 КС одговара за Audi A4 8 EC, B7 2.9 TDI 2002/02-2009/11 1896 кзм, 74 KW, 100 PS одговара за Seat Ibiza V 6 J5 1.0 TDI quattro 2006/01-2009/03 2967 кзм, 150 KW, 204 КС одговара за Audi A4 Cabriolet 8 H7, Б6, 8 HE, B7 3.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Доза Цела Притисок МАПАТА Сензор За A3 A4 A6 TT SEAT IBIZA ALTEAfor "ШКОДА" FABIA OCTAVIA 2.0 TDI 16 V quattro 2004/08-2012/08 1968 кзм, 103 KW, 140 КС одговара за Ауди А3 8 P1 2.0 TDI 2006/03-2008/05 2967 кзм, 171 KW, 233 PS одговара за Ауди Q7 4 L 3.9 TDI 2008/07-2010/06 1896 кзм, 77 KW, 105 PS одговара за Седиште Леон 1 P1 1.0 TDI 16 V 2004/11-2008/06 1968 кзм, 103 KW, 140 КС одговара за Audi A4 Avant 8 ED, B7 2.

Детали

Мерен Опсег:
076906051A 076 906 051 НА
Резолуција:
076906051A 076 906 051 НА
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Hysteresis:
076906051A 076 906 051 НА
линеарна:
076906051A 076 906 051 НА
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
076906051A 076 906 051 НА
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Чувствителност:
076906051A 076 906 051 НА
Стил:
Capacitance Тип
Свеж

Избор на клиенти