.

.

New
Притисок се Префрлите на Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Мерцедес-Бенц Kia Карневал Sedona Bongo 3 J3 55PP07-02 9307Z512A

Притисок се Префрлите на Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Мерцедес-Бенц Kia Карневал Sedona Bongo 3 J3 55PP07-02 9307Z512A

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
Предмет Тип
линеарна:
Тип Име
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
Дел Бр.
Повторливост:
Примена
Мерен Опсег:
Дел Бр.
Чувствителност:
Дел Бр.
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Бренд Име:
GANGLE
Објектот Висина:
2.5 cm
Објектот Ширина:
2.5 cm
Објектот тежина:
0.053 kg
Објектот Должина:
4.8 cm
Pin Точки:
3-иглички
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нови
Објектот Дијаметар:
0.8 cm
Свеж

Избор на клиенти