.

.

New
висок квалитет на МАПАТА СЕНЗОР 0261230146 12591290 ЗА BUICK ЗА КАДИЛАК ЗА CHEVROLET ЗА PONTIAC ЗА САТУРН 07-1 К. М

висок квалитет на МАПАТА СЕНЗОР 0261230146 12591290 ЗА BUICK ЗА КАДИЛАК ЗА CHEVROLET ЗА PONTIAC ЗА САТУРН 07-1 К. М

DEN 416.64

Стока
Достапно.

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ви благодариме за вашето разбирање. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени. Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.

Детали

Чувствителност:
0261230146
Бренд Име:
GZKAIMIN
линеарна:
0261230146
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
0261230146
Резолуција:
0261230146
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
0261230146
Повторливост:
0261230146
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Свеж

Избор на клиенти