.

.

New
висок квалитет на МАПАТА СЕНЗОР 0261230146 12591290 ЗА BUICK ЗА КАДИЛАК ЗА CHEVROLET ЗА PONTIAC ЗА САТУРН 07-1 К. М

висок квалитет на МАПАТА СЕНЗОР 0261230146 12591290 ЗА BUICK ЗА КАДИЛАК ЗА CHEVROLET ЗА PONTIAC ЗА САТУРН 07-1 К. М

DEN 392.00
DEN 490.08

Стока
Достапно.

Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред да брод!
нови квалитетни делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
висок квалитет на МАПАТА СЕНЗОР 0261230146 12591290 ЗА BUICK ЗА КАДИЛАК ЗА CHEVROLET ЗА PONTIAC ЗА САТУРН 07-1
заменете број : 213-3842 5 S8025 12591290 EC1856 SU9491 AS372 AS372 5 S8025 SU9491 12591290 55573248 0261230282 / 02612301462133842 213-3842
fitment одговара за CHEVROLET 12591290 одговара for CHEVROLET 12644228 одговара for CHEVROLET 55573248 одговара for CHEVROLET 93192107 одговара for GENERAL МОТОРИ 12591290 одговара for GENERAL МОТОРИ 12644228 одговара for GENERAL МОТОРИ 55573248 одговара forfit for GENERAL МОТОРИ 93192107 одговара for HUMMER 12644228 одговара for OPEL 1235060 одговара for OPEL 1238395 одговара for OPEL 1238894 одговара for OPEL 12591290 одговара for OPEL 12644228 одговара for OPEL 4819481 одговара for OPEL 55573248 одговара за "ОПЕЛ" 93192107
Превозот Услови . Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Ви благодариме за вашето разбирање. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.

Детали

Чувствителност:
0261230146
Бренд Име:
GZKAIMIN
линеарна:
0261230146
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
0261230146
Резолуција:
0261230146
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
0261230146
Повторливост:
0261230146
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Свеж

Избор на клиенти