.

.

New
притисок сензор мапата сензор Доза Притисок Сензор 89421-87204 09800-3610 за тојота

притисок сензор мапата сензор Доза Притисок Сензор 89421-87204 09800-3610 за тојота

DEN 698.00
DEN 873.12

Стока
Достапно.


притисок сензор мапата сензор Доза Притисок Сензор 89421-87204 09800-3610 за тојота
гаранција за квалитет 1year !
тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !
квалитет на делови !
одговара :
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009

Детали

Мерен Опсег:
89421-87204 09800-3610
линеарна:
89421-87204 09800-3610
Hysteresis:
89421-87204 09800-3610
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
89421-87204 09800-3610
Бренд Име:
GZKAIMIN
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
89421-87204 09800-3610
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Чувствителност:
89421-87204 09800-3610
Стил:
Capacitance Тип
Свеж

Избор на клиенти