.

.

New
1.60 x 17 инчен Пред Прирабници CNC центар Алуминиум Легура джантите 1.60 x 17инчен за KLX CRF KTM Kayo Аполон БФБ Јама Велосипед Dit Велосипед

1.60 x 17 инчен Пред Прирабници CNC центар Алуминиум Легура джантите 1.60 x 17инчен за KLX CRF KTM Kayo Аполон БФБ Јама Велосипед

DEN 1804.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


1.60 -1 7 инчни Алуминиумски Пред Прирабници
CNC Центар
15mm оска дупка

Детали

Бренд Име:
Јама Про Трки
Тип На Објект:
Прирабници
Име На Модел:
17inch
Објектот Должина:
17inch
Објектот Ширина:
17inch
Објектот Висина:
12cm
Објектот Тежина:
2.28kg
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Материјал Тип:
легура 6000
Свеж

Избор на клиенти