.

.

New
Јама Велосипед Прирабници 1.85x12инчен Дербито dirt bike rim за KTM CRF Kayo БФБ Аполон 12inch Задните Тркала резервни делови се вклопуваат 80/100-12 Пневматик

Јама Велосипед Прирабници 1.85x12инчен Дербито dirt bike rim за KTM CRF Kayo БФБ Аполон 12inch Задните Тркала резервни делови

DEN 1082.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


1.85-12 Алуминиумски Задните Rim
Опција 1 : 12mm оска дупка
Опција 2 : 15mm оска дупка
Одговара за 80/100-12 Пневматик

Детали

боја:
Злато 12mm оска дупка, Злато 15mm оска дупка, Црна 12mm оска дупка, Црна 15mm оска дупка, Црвена 12mm оска дупка, Црвена 15mm оска дупка, Сина 12mm оска дупка, Сина 15mm оска дупка
Бренд Име:
Јама Про Трки
Тип На Објект:
Прирабници
Име На Модел:
12inch
Објектот Должина:
12inch
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Висина:
2.58inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Материјал Тип:
6000 алуминиум легура
опција 1:
12mm alxe дупка
опција 2:
15mm alxe дупка
Свеж

Избор на клиенти