.

.

New
Hi-End Родиум Позлатен НИ Моќ Кабелски Приклучок IEC Конектор Женски машки Plug HIFI DIY Електрична Енергија Кабел

Hi-End Родиум Позлатен НИ Моќ Кабелски Приклучок IEC Конектор Женски машки Plug HIFI DIY Електрична Енергија Кабел

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Hi-End Родиум Позлатен НИ Моќ Кабелски Приклучок IEC Конектор Женски машки Plug HIFI DIY Електрична Енергија Кабел
Спецификации : Тип : НИ Стандард 2-пол + Земјата Домување Материјал : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување да се обезбеди најдобрите оклопна на сите EMI/RFI Accommodates кабел : до to18mm Димензии : 38mm дијаметар x 85mm целокупната должина на Пакет : 1pair ( 1 US +1 IEC)

Детали

Стандард:
Приклучете НИ се
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
Viborg
WIFI:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Бренд Име:
audiocrast
Места Број:
1
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
hifi моќ приклучоци
верзија:
НИ Стандард 2-пол + Земјата
Материјал:
Диригент направен од висок квалитет бронза
Max. Жица дијаметри:
до 4.6 mm AWG5
Количина:
1pair
боја:
Сребро.
Тежина:
Female 123g , Schuko 124g
димензија:
38.5 мм дијаметар x 90mm целокупната должина
Макс Кабел дијаметри:
до 16.5 мм-21.5 mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти