.

.

New
1pc Bassman Tweed 5F6A Бас Гитара Amp Засилувач DIY Делукс Шасија Хром Плоча

1pc Bassman Tweed 5F6A Бас Гитара Amp Засилувач DIY Делукс Шасија Хром Плоча

DEN 4966.00
DEN 7758.72

Стока
Достапно.


Bassman Tweed 5 F6 A Бас Гитара Amp Засилувач DIY Делукс Шасија Хром Плоча
Изграден свој 5 F6 A стил гитара засилувач со користење на chasiss.
Шасијата е 1.0 mm дебелина.
Димензија : 20" x 4.13" x 2.63"

Детали

Стандард:
Женски
боја:
sliver
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Места Број:
1
Номинална Напон:
250V
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Заземјување:
Не-Заземјување
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Тип:
Приклучокот со Чашката
Број На Модел На:
КД-5F6
Господар Префрлате:
No
Свеж

Избор на клиенти