.

.

New
50PCS Hi-End Аудио велика БРИТАНИЈА Моќ Plug велика БРИТАНИЈА Конектор за напојување кабел HIFI велика БРИТАНИЈА Моќ приклучок

50PCS Hi-End Аудио велика БРИТАНИЈА Моќ Plug велика БРИТАНИЈА Конектор за напојување кабел HIFI велика БРИТАНИЈА Моќ приклучок

DEN 22800.00
DEN 24000.00

Стока
Достапно.


Hi-End Аудио велика БРИТАНИЈА Моќ Plug велика БРИТАНИЈА Конектор за напојување кабел 1piece

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
велика британија моќ приклучок
WIFI:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Места Број:
1
Бренд Име:
audiocrast
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
hifi моќ приклучоци
Име:
велика британија моќ приклучок
Материјал:
Бакар злато позлата
Тежина:
70g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти