.

.

New
Бесплатен превозот со Високи Перформанси OCC Сребро Позлатен Аудио Interconnect со Карбонски Влакна РКА

Бесплатен превозот со Високи Перформанси OCC Сребро Позлатен Аудио Interconnect со Карбонски Влакна РКА

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот со Високи Перформанси OCC Сребро Позлатен Аудио Interconnect со Карбонски Влакна РКА
Диригент : OCC позлатен Сребрен
Конектор : Карбонски Влакна Родиум Позлатен РКА приклучок
пакет : пар
Должина : 1m

Детали

Стандард:
Други
Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
Viborg
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Места Број:
2
WIFI:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
РКА
боја:
исто како слика шоу
Примена:
аудио кабел
Телото & Pin:
чиста црвена бакар
Врски:
Set-завртка или Лемење
Должина:
1m
Модел:
Кат Socket
Свеж

Избор на клиенти