.

.

New
Бесплатни OCC Сребро Обложено со 24K Злато позлатен РКА Конектор

Бесплатни OCC Сребро Обложено со 24K Злато позлатен РКА Конектор

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


Бесплатни OCC Сребро Обложено со 24 K Злато позлатен РКА Конектор
Диригент : OCC+позлатен Сребрен
Конектор : WBT -0144 Злато Позлатен РКА
Пакет : пар
должина : 1m

Детали

Стандард:
Други
Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
Viborg
Номинална Напон:
110-250V
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Места Број:
2
WIFI:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Заштита Од Преоптоварување:
No
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
РКА
боја:
исто како слика шоу
Примена:
аудио кабел
Телото & Pin:
чиста црвена бакар
Врски:
Set-завртка или Лемење
Должина:
1m
Модел:
Кат Socket
Свеж

Избор на клиенти