.

.

New
KOTION СЕКОЈ Гејмерски Слушалки Gaming Headphone Слушалка 3.5 mm Стерео Игра Слушалки Со Микрофон Микрофон LED Светло За Компјутер КОМПЈУТЕР

KOTION СЕКОЈ Гејмерски Слушалки Gaming Headphone Слушалка 3.5 mm Стерео Игра Слушалки Со Микрофон Микрофон LED Светло За Компјутер

DEN 950.00
DEN 1158.72

Стока
Достапно.

Слушалки не работат на PS4, PS3, или Xbox 360, тоа е само компатибилни со лаптопи, компјутери или КОМПЈУТЕР освен ако не сте адаптер. Удобно носење и голема бучава поништување : Earmuffs се направени од кожа пријателски кожа материјал.0 mm
Микрофон чувствителност : -38d B +/- 3d B
Микрофон отпорност : 2.2 kohm
Directivity : Omnidirectional
Led оперативен напон : DC5 V+/-5%
Оперативен струја : Подолу 100m A
Слушалки интерфејс : USB (приклучокот USB конекторот, LED светло е вклучено, исклучете, тоа исклучите) + 3.5 mm стерео
Кабел должина : Околу. Шарени дишење LED светла се дизајнирани на earcups, истакнувајќи ја атмосферата на играта, одличен изглед во споредба со другите игри во слушалки. 21 * 11 * 22cm / 8.7 во
Headphone тежина : 339g / 12.0 оз
Пакет големина : 20 * 11. Зелената џек за слушалки, и црвено еден е за микрофонот.89
LED светло : Мулти-боја светлото за дишење
Headphone боја : Црно-црвено, Црно-сино, Црно-зелена
Headphone големина : Прибл.
Имајте на ум : Постои USB приклучок за напојување LED светла, и две аудио приклучоците за earpieces и микрофонот. Omnidirectional намалување на шумот микрофон со флексибилна цевка, слободно да се прилагоди во која било насока за точната ги собереш.0 во
Пакет содржина :
1 * KOTION СЕКОЈ G1000 Слушалки 4 промена на бојата себе кога usb на компјутерски
.
Слушалки се многу кул изглед слушалки со убава светлина емисии на секое уво првенство.
Спецификации :
Возачот дијаметар : 50mm
Отпорност : 32ohm
Осетливост : 105d B +/- 3d B
Фреквентен опсег : 20-20 KHz
Микрофон димензија : 6.

Детали

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Бренд Име:
KOTION СЕКОЈ
Стил:
Headband
Отпорот:
32Ω
Линија Должина:
2.1 m
Чувствителност:
105±3dB
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра,Заеднички приклучок за Слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Број На Модел На:
LOTONE приклучок за Слушалки
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Led боја:
сино,зелено,црвено
Употреба:
компјутер
Конектори:
USB(само за боја led светло)+3.5 MM
Свеж

Избор на клиенти