.

.

New
Половината Wriggling Плоча Twister Плоча Пресврт Одбор На Извртување На Диск Слабеење Нога Фитнес Опрема Мали Половината Стомакот Вежба

Половината Wriggling Плоча Twister Плоча Пресврт Одбор На Извртување На Диск Слабеење Нога Фитнес Опрема Мали Половината Стомакот

DEN 550.00
DEN 550.08

Стока
Достапно.

Тоа може да подобрување на држењето на телото, стабилност, како и да помогне да се намалат половината масти. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Пресврт Половината Диск Одбор (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. 2, Стави нозете на половината-извртување уред, пресврт вашата половината и стомакот на лево и десно страни, во меѓувреме се задржи вашата двете рака е рамнотежа. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Земавме овие фотографии од самите себе.Половината Wriggling Плоча Twister Плоча Пресврт Одбор на Извртување на Диск Слабеење Нога Фитнес Опрема Мали Половината Стомакот Вежба Карактеристики : Овој ефективен аеробик пресврт одбор е со рефлексологијата нога маркери и рефлексологија магнети. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Детали

Функција:
Половината
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
TwistinDisc Слабеење Нога Фитнес Опрема
Примена:
Пресврт Половината Диск Одбор
Свеж

Избор на клиенти