.

.

New
Децата Ракави+Престилка цртан филм водоотпорен бебе момче девојка цртање престилка coverslut прилагодливи трговија на големо FG276

Децата Ракави+Престилка цртан филм водоотпорен бебе момче девојка цртање престилка coverslut прилагодливи трговија на големо

DEN 305.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


Децата Ракави+Престилка картон водоотпорен бебе момче девојка цртање престилка coverslut прилагодливи трговија на големо FG276
Matrtial : Не-плетени Ткаенини
Пакет : 1 Pcs престилка + 1pair ракави
S големина 50cm/19 Inch долго
М големина 57cm/22 Inch долго
L големина 66cm/25 Inch долго
Водоотпорен
Боја да изберете, моделот ние испрати по случаен избор,
-

Детали

боја:
Портокал, Роза, Зелена, Сина, Розова
Големина:
S suit 2 to 5age, M suit 5 to 8age, L suit 7 to 13age
Класификација:
Ракави Престилка
Стил:
Корејската
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Тип:
За деца
Свеж

Избор на клиенти