.

.

New
Не-стап Риба Бразилецот Кошница w/Дрво се Справи со Скара Риба јадења на Скара Папка Клип BBQ Meshes Кампување Скара Рек Една Риба Кошница

Не-стап Риба Бразилецот Кошница w/Дрво се Справи со Скара Риба јадења на Скара Папка Клип BBQ Meshes Кампување Скара Рек Една

DEN 959.00
DEN 1169.28

Стока
Достапно.


Стил : Риба BBQ Мрежа
Име 1 : Скара Риба Јадења На Скара Папка Клип
Функција : Висока густина Јаглероден Челик Дрвена Рачка
Нови 1pcs Висока густина Јаглероден Челик Non-stick Голем Скара Риба јадења на Скара Папка Клип Кошница со Дрвена Рачка Отворено BBQ Алатки
Реден Број. Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена . : 230007
Материјал : Јаглероден Челик
Крај : Не-стап Слој
Околу Големина : 58x14x2. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .52x1inch
Главни Карактеристики :
- Погодна за отворен и затворен Божиќ Партија Скара
- Челик е дебела, силен и издржлив
- Дрвена рачка дарежлив, се чувствуваат поудобно, веќе не се грижите за се загрева
- Направен од високо-густина јаглероден челик, не е лесно да ' рѓа, nonpoisonous и безопасно
- Лесен и мали димензии, лесно да се носат
Пакет Содржина : 1 сет x Риба јадења на Скара Клип
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ .

Детали

Тип:
Алатки
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
230007 Риба Бразилецот Кошница
Функција:
Не-Стап,Отпорност На Топлина
Материјал:
Метал
За Бројот:
2-4
Алатка Тип:
Престилки
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Една Риба BBQ Кошница
Додаток Тип:
Печење Менгеме
Алатка Тип:
СКАРА Риба Бразилецот Кошница
Метал Тип:
Јаглероден Челик
СКАРА Риба Бразилецот Кошница Големина:
58x14x2.5cm /22.8х5.52x1
СКАРА Риба Бразилецот Кошница Функција:
Висок квалитет на Јаглероден Челик и издржлив
Пакет:
1 x Риба јадења на Скара Клип
Околу Нето Тежина:
346g
Околу Должина:
58cm/22.8
Име:
Риба Скара Рек СКАРА Скара Кошница
Свеж

Избор на клиенти