.

.

New
Западен Reataurant Готвач Шапка Хотел Кујна Готви Капа Кафуле Готвач Униформа Кинески Chafe Келнер Wintress Капа Работи Носат Капа 9

Западен Reataurant Готвач Шапка Хотел Кујна Готви Капа Кафуле Готвач Униформа Кинески Chafe Келнер Wintress Капа Работи Носат

DEN 595.00
DEN 1043.04

Стока
Достапно.


Западен Reataurant Готвач Шапка Хотел Кујна Готви Капа Кафуле Готвач Униформа
Кинески Chafe Келнер Wintress Капа Работи Носат Капа 9

Детали

Големина:
One Size
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Престилки
Број На Модел На:
SHW894028
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Употреба:
Службата За Храна
Објектот:
готвач шапка
боја:
црвена/црна/balck бела/кафе
Ccategory:
beret
Пол:
машки / женски/жени/мажи
Возраст:
Возрасни
Сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Свеж

Избор на клиенти