.

.

New
Домашна Кујна Cookint Жени Човек Престилка Цвет Печатени Етничка Стил Престилки Со Џеб Личност Домаќинка Памук и Лен Bibs

Домашна Кујна Cookint Жени Човек Престилка Цвет Печатени Етничка Стил Престилки Со Џеб Личност Домаќинка Памук и Лен Bibs

DEN 441.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Ткаенина е тенка, памук и лен
Пакет се вклучени : парче престилка
Пари е многу безбедно
Ние ќе ги преземе сите обврски & ризици за целата испорака;
Вашата исплата ќе биде безбедно да се контролира од страна на Aliexpress пред да се потврди на испорака;
Ние сме секогаш напорно работи;
Ние и ветуваме да ја испратите вашата парцела од многу наскоро и да ви обезбеди најдобра услуга;
Ве молиме да ни даде некои трпение и разбирање, ви благодарам многу!!!

Детали

Големина:
75 x 60cm
Тип:
Лигавче
Употреба:
Чистење
Класификација:
Без Ракави Престилка
Број На Модел На:
Г-дин es005
Стил:
Етничките стил
Материјал:
Памук и коноп
Свеж

Избор на клиенти