.

.

New
Лист Алки Црна Сребро Злато Боја Остава Отворен Ткаенината Нараквици Жените Едноставно Шарм Додатоци Рака Накит Прилагодливи

Лист Алки Црна Сребро Злато Боја Остава Отворен Ткаенината Нараквици Жените Едноставно Шарм Додатоци Рака Накит Прилагодливи

DEN 59.00
DEN 107.52

Стока
Достапно.


Лист Алки Црна Сребро Злато Боја Остава Отворен Ткаенината Нараквици Жените Едноставно Шарм Додатоци Рака Накит Прилагодливи
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : CM Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
533
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
wj.јао
Дијаметар:
cm
боја:
Злато Боја На Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти