.

.

New
10 парчиња/многу Природен Камен Сина Монистра Месечината Отвори Алка Прилагодливи Златна Боја Сребрена Ткаенината Нараквици За Жените Рака Накит

10 парчиња/многу Природен Камен Сина Монистра Месечината Отвори Алка Прилагодливи Златна Боја Сребрена Ткаенината Нараквици За

DEN 354.00
DEN 472.32

Стока
Достапно.


10 парчиња/многу Природен Камен Сина Монистра Месечината Отвори Алка Прилагодливи Златна Боја Сребрена Ткаенината Нараквици За Жените Рака Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : 6.2 CM Боја :
Како слика Количина : 10 парче

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Дијаметар:
6.2 cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
531
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
wj.јао
боја:
Злато Боја На Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти