.

.

New
Пад за испорака на Високо Квалитетни Природни Зелени DONGLING Jades Нараквици Мода Круг Алки Подарок за Жените Мода Накит

Пад за испорака на Високо Квалитетни Природни Зелени DONGLING Jades Нараквици Мода Круг Алки Подарок за Жените Мода Накит

DEN 2848.00
DEN 4747.20

Стока
Достапно.

Добредојдовте во Мојата Продавница
Овој Накит е 100% Природата Висока Quilty Dongling Жад Камен.
Опис : Состојба : 100% Новата Големина(Приближно) : внатрешен дијаметар 58mm-62 мм (1 mm =0.039 Инчи) Материјал : Dongling Жад камен Количина : 1 BUC (слика е само еден репрезентативен примерок. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи,ќе добијат сличен објект.) Превозот : 1. Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. 2. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен ден од денот на Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите тер
5. Бидејќи тоа е природно, па секој од нив е различна

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SZ-AFH-001
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Дијаметар:
58mm~62mm
Свеж

Избор на клиенти