.

.

New
Популарната Убава Накит Розова Кристал Шупливи Од Љубовта на Срцето Дами Закачам и Едноставен Хривнија За Жени Дизајн

Популарната Убава Накит Розова Кристал Шупливи Од Љубовта на Срцето Дами Закачам и Едноставен Хривнија За Жени Дизајн

DEN 341.00
DEN 426.24

Стока
Достапно.


Популарната Убава Накит Розова Кристал Шупливи Од Љубовта на Срцето Дами Закачам и Едноставен Хривнија За Жени Дизајн
Предмет тип : Хривнија
Материјал : Бакар
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Големина : D : D : 6cm(2.4"),Срцето големина : 3.3*2.3 см(1.3*0.9 инчи)
Боја : Злато и Сребро и злато се Зголеми

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Дијаметар:
6cm
Број На Модел На:
2016110108
Бренд Име:
senfai
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
позлата:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Пресечените алки
Материјал:
Бакар
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
Дијаметар:
6cm
боја:
Сребро;Злато;Розово злато
Наслов:
Шупливи Од Љубовта на Срцето Дами Закачам и Едноставен Хривнија
Свеж

Избор на клиенти